Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1 w Bieruniu zaprasza w dniu 2 czerwca 2022r. o godz. 16:00 Rodziców wraz z Dziećmi na Dzień Otwarty Szkoły.

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego ucznia SEBASTIANA BŁAŻKA z klasy 6a

Procedura organizacji pracy szkoły obowiązująca od dnia 04.04.2022r.

Terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminy składania dokumentów do publicznych szkół ponadpodstawowych na terenie województwa śląskiego na rok szkolny 2022/2023.

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej infolinii Rzecznika Praw Dziecka

Dzień Popcornu

Dzień Popcornu to kolejny radosny powód do świętowania. W trakcie zajęć wychowankowie odkrywali, jak z małego ziarenka powstaje tak znana i populara przekąska. Po serii zabaw dydaktycznych nadszedł czas na upragnioną degustację. Aby umilić dzieciom tę chwilę, świetlica zamieniła się w salę kinową, a wychowankowie w widzów. Wtedy popcorn smakuje najlepiej. Miłe wrażenia zostały w pamięci, a niektóre z dzieci obiecały świętować ten dzień dalej w swoich domach z rodzicami.