Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego ucznia SEBASTIANA BŁAŻKA z klasy 6a

Terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminy składania dokumentów do publicznych szkół ponadpodstawowych na terenie województwa śląskiego na rok szkolny 2022/2023.

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej infolinii Rzecznika Praw Dziecka

Dzień Popcornu

Dzień Popcornu to kolejny radosny powód do świętowania. W trakcie zajęć wychowankowie odkrywali, jak z małego ziarenka powstaje tak znana i populara przekąska. Po serii zabaw dydaktycznych nadszedł czas na upragnioną degustację. Aby umilić dzieciom tę chwilę, świetlica zamieniła się w salę kinową, a wychowankowie w widzów. Wtedy popcorn smakuje najlepiej. Miłe wrażenia zostały w pamięci, a niektóre z dzieci obiecały świętować ten dzień dalej w swoich domach z rodzicami.