Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1 w Bieruniu zaprasza w dniu 2 czerwca 2022r. o godz. 16:00 Rodziców wraz z Dziećmi na Dzień Otwarty Szkoły.

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego ucznia SEBASTIANA BŁAŻKA z klasy 6a

Procedura organizacji pracy szkoły obowiązująca od dnia 04.04.2022r.

Terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminy składania dokumentów do publicznych szkół ponadpodstawowych na terenie województwa śląskiego na rok szkolny 2022/2023.

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej infolinii Rzecznika Praw Dziecka

Przy ul. Krakowskiej pojawił się mural

W świetlicy szkolnej, na parterze budynku przy ul. Krakowskiej pojawił się mural. Kompozycja malarska pt. NA ŁĄCE została namalowana przez kilkoro uczniów pod kierunkiem nauczycielki plastyki mgr Katarzyny Estkowskiej. Dzieci, w ramach kółka plastycznego, malowały na ścianie świetlicy łąkę, owady i zwierzęta. Powstał kolorowy, wesoły mural, który upiększył naszą świetlicę. Młodzi artyści to: Jakub Gołąb, Alicja Bracik, Alicja Sawicka, Marta Piątek, Lena Fabisiak, Franciszek Kuc, Marcelina Łukaszek, Alicja Karkoszka, Marta Margol.