Jak bezpiecznie spędzać wakacyjny czas ...

Wycieczka kl. 1B

9.05.2022r. klasa 1b była na wycieczce szkolnej do Centrum Edukacyjnego "Bajka Pana Kleksa". Dzieci przeniosły się w bajkową krainę Pana Kleksa. Przemierzały z przewodnikiem Adasiem 8 stref tematycznych, korzystały z interaktywnych ekspozycji. Wzięły udział w warsztatach naukowych z Wielkim Elektronikiem, a na zakończenie odwiedziły Smart Kids Planet. To był wspaniały dzień spędzony pod opieką p. Katarzyny Baraniewicz i p. Agnieszki Malewickiej.