Jak bezpiecznie spędzać wakacyjny czas ...

Odszedł od nas Sebastian

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego ucznia SEBASTIANA BŁAŻKA  z klasy 6a

Jesteśmy bardzo poruszeni tym smutnym wydarzeniem. Odszedł od nas Sebastian, którego pamiętać będziemy jako wspaniałego przyjaciela i dobrego kolegę. Nie znajdujemy słów, by wyrazić smutek i pustkę jaką odczuwamy po jego stracie.

Rodzicom i Bratu, Przyjaciołom i  Znajomym  składamy wyrazy współczucia i  szczere kondolencje.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne wraz z całą Społecznością Szkoły Podstawowej nr 1 w Bieruniu