Jak bezpiecznie spędzać wakacyjny czas ...

Brawo Maja i Andrzej

Świetna wiadomość dla naszej szkoły! Uczniowie: Maja Szut z klasy 7g i Andrzej Jasiewicz z klasy 6a zostali laureatami Międzynarodowego Festiwalu Sancta Maria w kategorii muzycznej. Natomiast Jan Willer z klasy 2a jest laureatem w kategorii plastycznej, a Lena Willer z klasy 7c została laureatką w kategorii literackiej. Uczniów przygotowała pani katechetka Bożena Durkalec. W Festiwalu wzięło udział 896 osób w różnych kategoriach konkursowych. Rozdanie dyplomów i nagród odbędzie się w Sali Papieskiej na Jasnej Górze 29 maja 2022r. Od 22 maja bż/r nagrodzone prace plastyczne i literackie będzie można podziwiać na wystawie w Sali Rycerskiej na Jasnej Górze.

Gratulujemy naszym uczniom tak wielkiego sukcesu!