I Powiatowy Konkurs Ekologiczny "Eko drużyna" - podsumowanie

W dniu 18 listopada br. nasza szkoła zorganizowała I Powiatowy Konkurs Ekologiczny "Eko drużyna" pod patronatem Burmistrza Miasta Bierunia p. Krystian Grzesica - Burmistrz Miasta Bierunia.
Uczniowie z Bierunia, Imielina, Lędzin, Międzyrzecza i Świerczyńca wykazali się imponującą wiedzą na temat ochrony przyrody, bioróżnorodności oraz postaw proekologicznych.
Uczestnicy zaprezentowali również wykonane przez siebie bardzo ciekawe przedmioty upcyclingowe, wykorzystując do ich zrobienia niepotrzebne już materiały. Rywalizację wygrała reprezentacja Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im. Karola Miarki w Lędzinach.
Na drugim miejscu uplasowali się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Orła Białego w Bieruniu, a trzecie miejsce wywalczyli uczniowie Szkoły Podstawowej im. Józefa Kassolika w Międzyrzeczu.

Serdecznie gratulujemy!