BOK zaprasza na zajęcia

Bieruński Ośrodek Kultury zaprasza do skorzystania z bogatej oferty zajęć dodatkowych, które rozpoczynają się  już od 4 października. Przygotowaliśmy wiele zajęć artystycznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych,  na które trwają nadal zapisy. Niestety ilość miejsc jest ograniczona.

W tym roku po raz pierwszy organizujemy również "Dzień otwarty", podczas którego będzie można się zapoznać z naszą ofertą, porozmawiać z instruktorami i zapisać się na zajęcia. Zachęcamy do odwiedzin naszych placówek wraz z dziećmi.

Termin Dni otwartych:

23.09.2021  16:00-18:00 DK Triada  24.09.2021 16:00- 18:00 DK Gama