Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego ucznia SEBASTIANA BŁAŻKA z klasy 6a

Terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminy składania dokumentów do publicznych szkół ponadpodstawowych na terenie województwa śląskiego na rok szkolny 2022/2023.

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej infolinii Rzecznika Praw Dziecka

Rejonowe zawody w badmintonie

8 listopada w Szkole Podstawowej Nr 1 w Bieruniu odbyły się Rejonowe Zawody w Badmintonie. Po bardzo zaciętej rywalizacji nasi uczniowie zwyciężyli, jednocześnie awansując do Półfinału Wojewódzkiego. Naszą szkołę reprezentowali:

Rocznik 2007-2008:
Maja Janko 8d,
Julia Zioła 7c,
Sebastian Pinkowicz 8b,
Brajan Płoszczyca 8d.

Rocznik 2009 i młodsi:
Hanna Zemla 4d,
Zuzanna Zemla 5c,
Nikodem Cierpisz 5b,
Mateusz Podedworny 3d.

Galeria - zdjęcia z wydarzenia

Zwycięzcom gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy.
Organizatorkami zawodów były Agnieszka Pinkowicz, Katarzyna Wesołowska