Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Jak bezpiecznie spędzać wakacyjny czas ...

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1 w Bieruniu zaprasza w dniu 2 czerwca 2022r. o godz. 16:00 Rodziców wraz z Dziećmi na Dzień Otwarty Szkoły.

Procedura organizacji pracy szkoły obowiązująca od dnia 04.04.2022r.

Rada rodziców

Prezydium Rady rodziców

  • Przewodniczący - Aleksandra Wagstyl
  • Zastępca Przewodniczącego - Agnieszka Wyderka - Dyjecińska
  • Sekretarz - Katarzyna Gwóźdź
  • Skarbnik - Magdalena Gwóźdź

 

Rada Rodziców zwraca się z gorącą prośbą o dokonywanie wpłat na Fundusz Rady Rodziców. Zdajemy sobie sprawę, że składka jest dobrowolna, jednak należy pamiętać, że z wpłacanych środków korzystają wszyscy uczniowie. Dzięki wpłatom możemy dofinansować dzieciom wycieczki, finansować nagrody, organizować szkolne uroczystości, ciekawe imprezy dla uczniów, pomagać im w trudnych sytuacjach i wspomagać działania szkoły służące naszym dzieciom.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy już dokonali wpłat na Fundusz Rady Rodziców oraz tym, którzy to zrobią niebawem.

 

Ustalona składka to 70 zł rocznie.

 

Biorąc pod uwagę, że rok szkolny trwa 10 miesięcy to jedynie 7 złotych / miesięcznie. Jednak każda, nawet najmniejsza kwota to cenne wsparcie dla naszych dzieci.

 

Wpłaty na Radę Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 1 w Bieruniu można:

  • przelać na konto:
35 1020 2528 0000 0502 0531 4978 - PKO Bank Polski S A

(W tytule wpłaty proszę wpisać imię i nazwisko dziecka oraz klasę.)

 

  • oraz u skarbnika Rady Rodziców – w czasie zebrań rodziców

 

Pamiętajmy, że dzieci spędzają dużo czasu w szkole i jest to dla nich drugi dom.  Pozdrawiamy, dziękując za zrozumienie i okazane dotychczas wsparcie.